‏صفحه نخست‏
»
‏ اخبار‏
»
‏اخبار دانشکده‏
»
‏تشکیل جلسه حلقه های صالحین اعضای بسیج دانشکده فنی و مهندسی‏
تشکیل جلسه حلقه های صالحین اعضای بسیج دانشکده فنی و مهندسی

بسمه تعالی
جلسه حلقه های صالحین اعضای بسیج دانشکده فنی و مهندسی در روز سه شنبه در ساعت 10 صبح مورخه 22/4/1395 در اطاق کنفرانس دانشکده فنی و مهندسی برگزار گردید.
در ابتدای جلسه مسئول بسیج آقای دکتر محمدی بایگی ضمن خوش آمدگویی به حاضرین جلسه هدف از برگزاری این نمونه جلسات را افزایش ارتباطات و تبادل نظر بین شرکت کنندگان و اطلاع از دیدگاه های مختلف افراد بیان نمود.
موضوع مورد بحث در جلسه حلقه های صالحین برگزار شده بررسی فوائد و معضلات شبکه های اجتماعی در ساختار فرهنگی و اجتماعی زندگی افراد عنوان شد. هر کدام از اعضای شرکت کننده نظرات خود را ابراز نموده و سپس موضوع به بحث گذاشته شد. در انتها هر یک از افراد بصورت جداگانه نتیجه گیری خود و راهکارهای مناسب درست استفاده از این ابزار را بیان کرد.
آسیب های مورد بحث درباره شبکه های اجتماعی در این جلسه شامل آسیب های چون سست شدن فضای خانواده، شکستن حریم خصوصی افراد، تبلیغات ضد دینی، شایعه پراکنی، کاهش امنیت اجتماعی و ... بیان شد.
همچنین در ارتباط با نقاط قوت استفاده از این ابزار همچون افزایش تبلغات و کسب کار و افزایش ارتباطات اجتماعی بحث و تبادل نظر بعمل امد.
در جلسه مذکور آقایان دکتر دهقان، شکوهی نیا، محمدی بایگی، داداشی نژاد، عباسی نیشابوری، بانی، هاشمی، لایی، اشرف، و مهندس مهرابی و خانم ها مهندس مقدم، رضایی، عصاری و مقیمی شرکت داشتند.
جلسه در ساعت 12:00 با ذکر صلوات پایان یافت.


   1395/4/12    تعداد بازدید :  0

تعداد بازدید : 0
Rating: 0/10 (تعداد آرا 0 نفر )کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان می باشد.